DUETAS
Modern Kitchen Furniture
  • duetas
  • duetas1
  • jone4
  • jone3
  • certipur_bf
  • vega6
Kaina:
Užsisakyti
Klausti apie prekę
Patiko? Pasidalink su draugais!

Prekės aprašymas

Aukštis Garantija
~29 cm 2 metai

 

 

Itin aukštas ir komfortiškas dvipusis čiužinys Duetas unikalus tuo, kad prireikus jis gali būti atsegamas ir išlankstomas į dvigulį. Čiužinys gaminamas iš skirtingo minkštumo putų poliuretanų-elastingo HR putų poliuretano (35kg/m3) ir itin minkšto putų poliuretano (34kg/m3), todėl yra galimybė užsisakyti skirtingo minkštumo puses (kietesnę ar minkštesnę).

Viršutiniai sluoksniai yra profiliuoti bangelėmis – padidina čiužinio prisitaikymą ir gerina oro pralaidumą. Nesvarbu  ant kurios pusės miegosite, čiužinys natūraliai paskirstys spaudimo taškus, mažins apkrovimą,atpalaiduos raumenis ir sąnarius.

Čiužinio putų poliuretanai atitinka „Oeko-Tex 100″ standartą. Jis suteikiamas saugioms medžiagoms, gaminamoms laikantis aplinkosaugos reikalavimų ir tinkamoms net kūdikiams iki 3 metų.

Čiužinio audinys suteikia komforto ir patogumo jausmą, jo sudėtis – 80% poliesteris ir 20% medvilnė. Audinyje taip pat yra užtrauktukai leidžiantys atskirti abi čiužinio dalis, tokiu būdų turėti du viengulius čiužinius. Užvalkalas nuvelkamas, turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse ir yra skalbiamas iki 60ºC temperatūros.

Gaminio pagrindui rekomenduojame rinktis groteles, galima ir su padėties keitimo funkcijomis.

 

Eil.Nr. Išmatavimai,

cm

Pardavimo kaina,

€ (su PVM)

1 200 x 80 (160) x 29 (15) 300
2 200 x 90 (180) x 29 (15) 325
3 Nestandartinis, kv.m 217

 

Nepamirškite čiužinio vartyti ir vėdinti – taip jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.