APIE MUS

Rimbalda - kitoks požiūris į klientą

UAB „Rimbalda“ – ilgametę patirtį turinti įmonė, nuolat auganti ir plečianti savo asortimentą. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys: baldų prekyba, nestandartinių korpusinių baldų gamyba ir projektavimas bei statyba. Kiekvienam savo klientui skiriame ypatingą dėmesį ir stengiamės rasti geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą. Neabejojame, kad net išrankiausias klientas „Rimbalda“ asortimente ras sau tinkamą baldą arba jį suprojektuosime ir pagaminsime. Rimbalda komanda siekia, kad išsirinkti baldus ir apsipirkti internete nuo šiol taptų dar paprasčiau.

Baldų gamyba

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualų užsakymą. Gaminame virtuvės, prieškambario, vonios, miegamojo, svetainės, vaikų kambario, biuro ir pramonės baldus. Taip pat gaminame spintas – drabužines ir spintas stumdomomis durimis. Pasirūpinsime, kad baldai atitiktų Jūsų skonį ir pageidavimus. Visi baldai gaminami iš kokybiškų medžiagų.
Pagamintus baldus pristatome Jums tiesiai į namus visiškai nemokamai.

Statybos darbai

Mūsų įmonė sėkmingai specializuojasi statybų srityje ir atlieka visus statybos darbus. Mes Jums su malonumu padėsim bei pakonsultuosime parenkant statybines medžiagas, skaičiuojant namo statybos, fasado montavimo ar stogo dengimo sąmatą. Dirbame tik su naujausiomis technologijomis, kad nuolatos tobulėtume ir būtume priekyje. Taip pat bendradarbiaujame su statybinių medžiagų gamintojais ir tiekėjais.

Atsiliepimai

Tikri profesionalai! Rekomenduojame.

UAB LuxRent

Gamino virtuvės baldus. Labai profesionali įmonės komanda: pradedant projektavimu, baigiant - baldų sumontavimu. Esame labai patenkinti bendravimo ir darbo kultūra. Gamino kokybei 10/10. Rekomenduoju.

Angelė

Greitas ir kokybiškas darbas, kokybiškos medžiagos. Vertinu 10 iš 10. Rekomenduoju.

Petras

Mūsų Partneriai

Turite klausimų?